Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 564

Сьогодні, 24 квітня 2018 року,
під керівництвом голови районної ради Дмитра ГРАБОВОГО відбулася робоча нарада щодо відзначення в районі чергової річниці Дня пам’яті та примирення та 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 


Участь у нараді прийняли керівники структурних підроділів районної державної адміністрації та установ району.

Зокрема: перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Костенко, головний лікар КЗ "Гайворонська ЦПМСД" Тетяна Радіонова, військовий комісар Гайворонського районного військового комісаріату Андрій Іващенко, начальник відділу освіти РДА Олександр Гродзіцький, начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини РДА Ірина Паршогуба, директор територільного Центру по обслуговуванню одиноких непрацездатних громадян похилого віку Валентина Швець та Анна Смілянець - керівник апарату районної державної адміністрації.

«Ця робоча нарада присвячена важливому питанню - вшануванню подвигу учасників Другої світової війни, увічненню пам’яті жертв війни та у зв’язку з цим належного проведення в районі Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», - з цих слів розпочав нараду голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ.

Вислухавши та обговоривши пропозиції присутніх на нараді керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та пред-ставників органів місцевого само-врядування було визначено загальну концепцію проведення святкових заходів для жителів району.

Під час наради обговорили план основних заходів, які планують провести 08-09 травня 2018 року, затвердили сценарій проведення річниці, а також визначили її учасників.

По завершенню наради, з метою належного відзначення мужності та героїзму переможців нацизму у Другій світовій війні, вшанування пам'яті жертв Другої світової війни, посилення державної підтримки ветеранів війни, а також виховання у молоді почуття патріотизму, національної гідності, готовності до захисту своєї держави, шанобливого ставлення до старшого покоління, головою районної ради Дмитром Грабовим були дані даручення відповідним структурним підрозділам райдержадміністрації щодо належної підготовки та проведення заходів із відзначення у 2018 році Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, залучивши до роботи представників підприємств, установ, організацій, органів місцевого самоврядування, громадськості та учнівської молоді.

Одночасно очільник районної влади звернув увагу присутніх на те, що 26 квітня цього року минає 32 роки з часу аварії на Чорнобильській атомній електростанції. В Україні цього дня вшановуватимуть пам’ять загиблих під час трагедії та згадуватимуть про героїзм тих, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Відтак, Дмитро Миколайович наголосив на необхідності організації належного вшанування тих, хто ліквідовував аварію на Чорнобильській АЕС, підтримки їхніх сімей та постраждалих внаслідок аварії, донесення до широкого загалу інформації про подвиг чорнобильців, що стали на захист країни від смертоносного атому. 


На завершення керівник району Д.М.Грабовий звернув увагу на те,
що необхідно вжити заходів щодо забезпечення достатнього інформування населення про заплановані заходи, широке їх висвітлення, а також на уточнення даних щодо інвалідів війни та учасників  війни, які проживають на території району.

 « повернутися до списку новин