Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 577

Щороку 6 червня в Україні відзначають професійне свято журналістів.

У повсякденному житті ми звикли,
що подія набуває суспільної значущості лише після того, як про неї повідомили засоби масової інформації. Без цього для суспільства вона не існує.

Цього дня, голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ та заступник голови районної державної адміністрації Віталій ОРЕЛ побували в редакційно-видавничому центрі "Гайворонщина". Вони привітали журналістів районної газети "Гайворонські вісті" та поліграфістів Центру.

Очільник районної ради Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ у вітальному слові відзначив, що завдяки праці журналістів ми завжди в числі перших довідуємось про події в світі, зокрема на Гайворонщині і побажав гострого пера, невичерпного натхнення, задоволення від виконаної роботи, цікавих тем, якісних матеріалів та суспільного визнання, нехай фахова майстерність та наполегливість забезпечують творче зростання, а натхнення та удача ніколи не зраджують у підкоренні нових вершин на ниві журналістики.

Керівник районної влади вручив головному редактору РВЦ "Гайворонщина" Наталії Вікторівні Земнорій квіти, а позаштатному кореспонденту районної газети Валерію Вікторовичу Рубіжевичу - посвідчення члена Національної спілки журналістів України.

День журналіста - це не тільки професійне свято працівників засобів масової інформації, це свято для кожного, тому що важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події та факти нашого життя.


 

« повернутися до списку новин