Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 353

 

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2017 року
№300/2017 “Про відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи” сьогодні, 21 листопада, на Гайворонщині традиційно відзначили річницю українських Майданів –

Помаранчевої революції
2004 року

та
Революції Гідності
2013-2014 років.

 


Метою запровадження пам’ятної дати є віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

 

 

 

 

У даному заході взяли участь голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Костенко, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та районної ради, представники громадськості та учнівська молодь.

Під час мітингу хвилиною мовчання було вшановано пам'ять героїв Гайворонщини, чиє життя забрали трагічні події на Майдані та у ході проведення антитерористичної операції і квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Даний захід є приводом вшанувати героїчний подвиг воїнів, які віддали найцінніше – своє життя заради побудови нової європейської держави.

 

 

 

 « повернутися до списку новин