Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 481

 

Сьогодні, 24 лютого, в сесійній залі районної ради відбулось пленарне засідання п'ятої сесії районної ради сьомого скликання, у якому прийняли участь голова районної державної адміністрації, заступники голови районної державної адміністрації, керівники структурних підрозділів та управлінь РДА та керівники місцевих громад району.

Голова районної ради Дмитро Грабовий ознайомив депутатський корпус та усіх присутніх із питаннями порядку денного, які необхідно розглянути. Зокрема, це: 

 

 

 • Про внесення змін до Регламенту районної ради 
 • Про внесення змін до рішення районної ради від 14 січня 2016 року №30
 • Про звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік
 • Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року №16 "Про районний бюджет на 2016 рік" (у редакції рішення районної ради від 14 січня 2016 року №33)
 • Про затвердження районної Програми цивільного захисту Гайворонського району на  2016-2020 роки
 • Про затвердження Комплексної Програми захисту населення Гайворонського району від впливу іонізуючого випромінювання на 2016-2020 роки
 • Про затвердження схеми землеустрою і техніко-економічного обґрунтування використання та охорони земель на території Гайворонської міської ради
 • Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок
 • Про депутатський запит депутатів районної ради Войтенка Г.В., Громового О.В., Кротя П.М., Опаленка А.Я., Поліщука М.С., Пустовойта В.Г., Сироти Ю.В.
 • Про підтримку Постанови Верховної Ради України про визнання Російської Федерації державою-агресором

Так, по питанню щодо внесення змін до Регламенту районної ради поінформував депутатський загал голова районної ради Дмитро Грабовий, який зазначив, що у зв'язку з набранням чинності Закону України "Про внесення зміни до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань" необхідно внести зміни до пунктів 3.11.1. та 3.11.3. Регламенту районної ради сьомого скликання. Відтепер рішення ради будуть прийматися відкритим поіменним голосуванням, а результати поіменних голосувань в аркуші поіменного голосування оприлюднюватися на офіційному Веб-сайті районної ради в день голосування.

В результаті розгляду даного питання у депутатів не виникло зауважень і рішення було прийнято в цілому.

Одним із головних питань пленарного засідання сесії було питання внесення змін до рішення районної ради від 14 січня 2016 року №30, яким необхідно було внести зміни до ліквідаційної комісії з припинення Державного закладу "Вузлова лікарня станції Гайворон ДП "Одеська залізниця", так як голова комісії Тесля Володимир Іванович - головний лікар ДЗ "Вузлова лікарня станції Гайворон" ДП "Одеська залізниця" відмовився виконувати рішення сесії. Тому, враховуючи дану ситуацію, вирішили призначити головою комісії Думанського Володимира Євстафійовича - завідувача господарством КЗ "Гайворонський ЦПМСД" та ввести до складу комісії Фартошну Людмилу Анатоліївну - бухгалтера з обліку основних засобів КЗ "Гайворонський ЦПМСД".
Зміни у складі ліквідаційної комісії були погоджені депутатами районної ради одноголосно.

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Єжелик Н.В. надала інформацію про виконання районного бюджету за 2015 рік та зміни які пропонується внести до рішення про районний бюджет на 2016 рік.

Так, звітуючи про виконання районного бюджету за минулий рік, Наталія Вікторівна зазначила, що протягом звітного періоду забезпечено своєчасність та повноту проведення  видатків на заробітну плату з нарахуваннями працівникам бюджетних установ,  оплату за спожиті бюджетними установами енергоносії та комунальні послуги, повністю профінансовано  всі зареєстровані  фінансові зобов’язання.

За  2015 рік доходи районного бюджету в цілому склали  167241,4 тис. грн., у тому числі по загальному фонду – 162847,5 тис. грн., по спеціальному – 4393,9  тис. грн. (2014 р. – 125672,4 тис.грн., 122207,6 тис.грн., 3464,8 тис.грн.).

Податків і зборів протягом  звітного періоду до загального та спеціального фондів районного бюджету надійшло  25653,7 тис. грн., що становить 117,3%  до затверджених з урахуванням змін  показників. (2014 р. – 17190,2 тис.грн., у спів ставних умовах – 19989,0 тис.грн. ). 

Також Єжелик Н.В поінформувала про зміни, які планується внести до районного бюджету 2016 року. Зокрема, пропонується збільшити дохідну частину районного бюджету на 196,3 тис. грн. (по загальному фонду) за рахунок надходження  трансфертів до районного бюджету у сумі 196,3 тис. грн.. Вказані зміни представлені в додатку 1 до проекту рішення.

Для забезпечення потреб видаткової частини бюджету пропонується збільшити внутрішнє фінансування бюджету в сумі   1947,4 тис. грн. за рахунок залучення вільного залишку коштів, що склався на початок року за рахунок субвенцій з державного бюджету – 227,1 тис. грн. та коштів районного бюджету 1720,3 тис. грн., у тому числі: 

 • по загальному фонду – 1888,0 тис. грн., з них за рахунок залишку освітньої субвенції з державного бюджету - 114,1 тис. грн., залишку медичної субвенції з державного бюджету – 53,6 тис. грн., коштів райбюджету – 1720,3 тис. грн. ;
 • по спеціальному фонду – 59,4 тис. грн., за рахунок залишку освітньої субвенції з державного бюджету, що відображено у додатку 2 до проекту рішення.

Заслухавши інформацію начальника фінансового управління, а також враховуючи висновки бюджетної комісії районної ради, депутати прийняли рішення без зауважень та одноголосно.

На пленарному засіданні сесії також було розглянуто та затверджено Програму цивільного захисту Гайворонського району на 2016-2020 роки та Комплексну Програму захисту населення Гайворонського району від впливу іонізуючого випромінювання на 2016-2020 роки, про основні заходи яких та їх фінансову потребу поінформував Кликач Ярослав Ігорович - головний спеціаліст з питань цивільного захисту районної державної адміністрації.

Депутати районної ради прийняли рішення про затвердження схеми землеустрою і техніко-економічного обґрунтування використання та охорони земель на території Гайворонської міської ради, а також про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок. 

Крім цього, депутатський загал більшістю голосів підтримав проект рішення районної ради про депутатський запит депутатів районної ради Войтенка Г.В., Громового О.В., Кротя П.М., Опаленка А.Я., Поліщука М.С., Пустовойта В.Г., Сироти Ю.В. щодо зловживань з боку обласного управління Держгеокадастру в Кіровоградській області та внесення змін до деяких нормативних актів щодо питань, які стосуються аграрного сектору.

Також депутати підтримали Постанову Верховної Ради України про визнання Російської Федерації державою-агроесором.

У різному було заслухано та прийнято до відома ряд інших питань, пов’язаних із життєдіяльністю Гайворонщини.

 

__________________________________

 

 

« повернутися до списку новин