Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 485

 

Сьогодні, 30 березня, відбулись урочистості з нагоди відзначення
80-річчя з дня народження українського краєзнавця, пам'яткоохоронця, літератора, члена обласного літературного об'єднання "Степ" Василя ДЕРЕЗОВСЬКОГО.


Привітати ювіляра прийшли очільник районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, колеги та друзі.

 

 


“Я дякую Вам за вашу людську, активну позицію. Мені хочеться сказати про Вас, як про добру людину. Ви є гідним краєзнавцем і літерато-ром!

І нехай Господь Бог вас благословить, щоб ви зробили ще багато добрих і гідних справ.

Хочу подякувати Вам від усієї Гайворонщини за те, що Ви не розмінюєтесь на дрібниці та бажаю, щоб цей український стержень, що є у Вас - був міцним!" - наголосив Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ та вручив В.Г.Дерезовському Почесну гра-моту Кіровоградської обласної ради за творчі здобутки, вагомий особистий внесок у розвиток духовної культури Кіровоградської області та з нагоди 80-річчя від дня народження.

Під час урочистих заходів краєзнавці Гайворонщини звернулись до Дмитра Миколайовича з пропозицією заснувати районну краєзнавчу премію ім.Л.І.Солгутовського. Відтак, керівник району зазначив, що після розгляду даної пропозиції на засіданні профільної комісії районної ради дане питання буде винесено на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради.

Також у межах заходу прозвучали музичні вітання.

 
 

« повернутися до списку новин