Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 498

Сьогодні, 11 травня, на площі Героїв Майдану в місті Гайвороні біля адміністративної будівлі районної державної адміністрації та районної ради відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Європейського союзу з нагоди прийняття рішення Ради Міністрів ЄС про скасування візових вимог для громадян України та з нагоди відзначення Дня Європи (20 травня).

У церемонії підняття прапора взяли участь голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, голова районної державної адміністрації Юрій КЛИМЕНКО, учні загальноосвітніх закладів, громадські діячі, небайдужі гайворонці.

Звертаючись до присутніх, голова районної ради Дмитро Миколайович Грабовий зазначив, що сьогодні у м.Гайвороні, як і по всій країні, відбувається історична подія – підняття прапору Європи, що символізує наше бажання і прагнення жити в справді європейській державі і разом з усією європейською спільнотою будувати щасливе майбутнє. "День Європи, який ми будемо святкувати 20 травня, стає особливим святом, якому з кожним роком гайворонці та жителі Гайворонщини надають все більшого значення. Ми на весь світ заявляємо, що Україна – незалежна і європейська країна, і робимо все, аби якомога швидше наша країна стала повноправним членом Європейського союзу!" - підкреслив очільник районної ради. 

Крім того, Дмитро Миколайович висловив впевненість, що Україна зможе здолати всі перешкоди і труднощі на шляху до своєї мети. 

 

 

 

 

 

Право підняти
Державний прапор
України та прапор Євросоюзу було надано учасникам антитерористичної операції на сході України. 

 

 

 

 

 

 

Слід зазначити, що саме в цей день всі українські міста та села одночасно проводять святкування підняттям Державного Прапора України та прапора Євросоюзу. 


 

« повернутися до списку новин