Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 519

 

Сьогодні, 15 грудня, в ході підготовки до чергової, XVII, сесії районної ради, відбулися засідання постійних комісій районної ради з питань регламенту, прав людини, законності, діяльності правоохоронних органів, гласності, взаємодії з громадськими формуваннями
та з питань земельних ресурсів, агропромислового комплексу, екології та охорони навколишнього середовища, на яких були розглянуті питання, що виносяться на розгляд чергового пленарного засідання районної ради.

 


У роботі постійних комісій прийняв участь голова районної ради Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ.

Члени постійної комісії з питань регламенту, прав людини, законності, діяльності правоохоронних органів, гласності, взаємодії з громадськими формуваннями (голова - Рябокучма М.С.) розглянули такі питання:


1. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території Гайворонського району за 2017 рік.
2. Про план роботи районної ради на 2018 рік.
3. Про план роботи постійної комісії на 2018 рік.
4. Підведення підсумків роботи за 2017 рік.

 

Підводячи підсумки роботи комісії, очільник районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ відзначив, що у депутатів даної постійної комісії є високий потенціал і в повній мірі реалізовані здібності і можливості, а це свідчить про те, що члени комісії готові брати участь у вирішенні проблемних питань, які відносяться до їх компетенції.

По всіх питаннях порядку денного прийняті відповідні рішення.


На засідання постійної комісії з питань земельних ресурсів, агропромислового комплексу, екології та охорони навколишнього середовища (голова - Войтенко Г.В.) були розглянуті питання:


1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок
2. Про план роботи районної ради
на 2018 рік.
3. Про план роботи постійної комісії
на 2018 рік.


Під час обговорення питань порядку денного комісія прийняла позитивні висновки та рекомендувала винести вищезазначені питання на сесію Гайворонської районної ради.
 « повернутися до списку новин