Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 554

Сьогодні, 18 травня, відбулася чергова дев'ятнадцята сесія районної ради. 

Головував на пленарному засіданні очільник районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ.


В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова районної державної адміністрації Юрій Клименко,  начальники управлінь, відділів та служб районної державної адміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади,  міський, сільські та селищні голови, працівники виконавчого апарату районної ради , представники громадських організацій, ЗМІ та інші.

Перед початком сесії Дмитро Грабовий за вагомі здобутки, високий рівень професіоналізму, активну життєву позицію та сумлінну працю, спрямовану на розвиток України урочисто вручив Почесну грамоту, відзнаку та Книгу "Гордість України. Імена та здобутки" депутатам районної ради Анатолію Опаленку та Олегу Громовому.


Розпочинаючи роботу, депутати проголосували за запропонований порядок денний засідання, до якого внесено було 25 питань та перейшли до їх розгляду .

Першочергово депутати розглянули проекти рішень про звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік, про звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року, а також про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року №180 "Про районний бюджет на 2018 рік", з яких проінформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Наталія Єжелик. 

Доповідач відзначила, що за  2017 рік доходи районного бюджету в цілому склали 267022,8 тис. грн., у тому числі по загальному фонду – 260331,9 тис. грн., по спеціальному – 6690,9  тис. грн. ( 2016 рік – 197182,4 тис. грн., 192235,2  тис. грн., 4947,2 тис. грн.). Податків і зборів протягом звітного періоду до загального та спеціального фондів районного бюджету надійшло  50621,4 тис. грн., що становить 108,2%  до затверджених з урахуванням змін  показників (46801,7 тис. грн.), (2016 р  – 34520,8 тис. грн.), темп росту 146,6%. 

Крім того Н.В.Єжелик поінформувала присутніх про основні зміни, які необхідно внести до районного бюджету 2018 року.

Обговорено депутатами і ряд майнових питань. Зокрема, про надання згоди на безоплатну передачу з балансу на баланс нерухомого майна, про надання дозволу на списання катка гладильного з балансу КЗ "Гайворонський ЦПМСД", а також про надання дозволу на списання трактора Т-40 з балансу Заваллівської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів Гайворонського району. По  даних питаннях депутатами прийнято відповідні рішення.
 
Районні обранці прийняли та внесли зміни до районних програм, а саме:

  • Про внесення змін до районної Програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності, дитячого соціального сирітства на 2018 рік у Гайворонському районі;
  • Про затвердження районної цільової Програми компенсації хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз на 2019 рік;
  • Про внесення змін до районної цільової Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді "Я - патріот" на 2017-2021 роки;
  • Про внесення змін до районної Програми забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду та розвитку архівної справи в районі на 2017-2019 роки;
  • Про внесення змін до Програми підтримки впровадження реформи децентралізації надання адміністративних послуг;
  • Про внесення змін до районної Програми збереження та ефективного використання майнового комплексу районної ради та райдержадміністрації на 2016-2020 роки.

Також шляхом голосування депутати узгодили рішення  "Про створення комунального закладу "Інклюзивно-ресурсний центр" Гайворонської районної ради Кіровоградської області, про реорганізацію Заваллівської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів Гайворонського району шляхом перетворення у комунальний заклад ""Заваллівський ліцей-мистецька школа" Гайворонського району Кіровоградської області, про внесення змін до рішення районної ради від 26 вересня 2017 року №155 "Про створення Гайворонського освітнього округу та затвердження Статутів опорних закладів та Положень про філії, а також ряд інших питань.

Завершуючи пленарне засідання, голова районної ради Дмитро Грабовий подякував усім присутнім за участь у роботі сесії. Пленарне засідання відбувалось у діловому  та конструктивному руслі.« повернутися до списку новин