Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 460

У перший день літа ми традиційно відзначаємо Міжнародний день захисту дітей, одне із найдавніших міжнародних свят.

Рішення про його проведення
було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії у листопаді
1949 року.

ООН підтримала цю ініціативу та оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.


Відтак, сьогодні, 01 червня, в Міжнародний День захисту дітей, голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ разом з начальником відділу освіти районної державної адміністрації Олександром Гродзіцьким побували в навчально-виховному комплексі №2 "Загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ступенів", де в актовій залі цього навчального закладу зустрілися з талановитою учнівською молоддю Гайворонщини - переможцями та призерами обласних, Всеукраїнських та Міжнародних олімпіад, конкурсів та змагань.

Дмитро Миколайович привітав школярів зі святом, побажав подальших успіхів у навчанні, позакласній роботі та спорті, а також здійснення мрій та сподівань.

Під час зустрічі, очільник районної влади Д.М.Грабовий разом з керів-ником освітньої галузі району О.В.Гродзіцьким вручили підростаю-чому поколінню відзнаки та матеріальні винагороди.


Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості подарували гостям цього святкового заходу цікаві хореографічні композиції.


 « повернутися до списку новин