Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 613

14 жовтня 2017 року відзначатиметься державне свято -

День захисника України,
встановлений Указом Президента України від 14 жовтня 2014 року № 806.

Це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати історичні перемоги попередніх поколінь, які своїми бойовими звершеннями здобували та відстоювали свободу і незалежність України.
 

З нагоди Дня захисника України в районному Будинку культури відбулися урочистості, в яких взяли участь голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Костенко, учасники АТО, працівники районної ради, районної державної адміністрації, районного військового комісаріату, волонтери, громадськість міста та району.

 

Привітав учасників заходу зі святом Дня захисника України голова  районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ: «14 жовтня в Україні три роки поспіль на  державному рівні   відзначається  День захисника України. Сьогодні ми вшановуємо всіх борців за не залежність України, ветеранів, які кували перемогу у Другій Світовій війні, воїнів-інтернаціоналістів, які брали участь у збройних конфліктах, а також ветеранів і учасників антитерористичної операції на сході України. Саме вони боронили і сьогодні боронять країну».

У вітальному слові Дмитро Миколайович  побажав усім присутнім міцного здоров’я, витримки, впевненості у собі, добра, благополуччя, мирного неба. 
 

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять всіх захисників України, які віддали найдорожче — своє життя за її суверенітет і територіальну цілісність. Серед них і наші земляки — В.Грабовий, Я.Шимчик, Я.Дрьомін, Я.Гайда, О.Глобенко, І.Грішин, С.Марецький.

 

 

 

 

Було покладено квіти
до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні і пам’ятника воїнам-землякам, полеглим у роки Другої світової війни.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Аматори художньої самодіяльності районного Будинку культури виступили перед присутніми з святковою концертною програмою.

 

 

 

 

 

Урочистості з нагоди Дня захисника України відбулися в усіх населених пунктах району. 

 

 « повернутися до списку новин