Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 188

Сьогодні, 15 серпня,
в адмінбудівлі районної ради відбулися засідання постійних комісій, в яких прийняв участь голова районної ради
Дмитро ГРАБОВИЙ.


Цього дня засідання провели постійні комісії районної ради:
з питань регламенту, прав людини, законності, діяльності правоохо-ронних органів, гласності, взаємодії з громадськими формуваннями;

з питань бюджету, фінансів, комунальної власності, економічного і соціального розвитку, торгівлі, промисловості та будівництва, а також з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров`я, соціального захисту населення та учасників антитерористичної операції на сході України.

До порядку денного були внесені питання, що будуть розглядатися на пленарному засіданні двадцять сьомої сесії районної ради.
 

Зокрема, депутати уважно розглянули проект рішення про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік та Програми економічного і соціального розвитку на 2019 рік, заслухали звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року та питання внесення змін до районної цільової Програми щодо підтримки заходів мобілізаційної підготовки, мобілізації, призову на строкову військову службу, терито-ріальної оборони у Гайворонському районі на 2018-2019 роки.


Депутати прийняли активну участь в обговоренні ряду інших питань, що пропонується розгянути на пленарному засіданні та внесли пропозиції до проектів рішень. « повернутися до списку новин