Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 167

Щорічно в першу неділю жовтня
всі освітяни відзначають своє
професійне свято –

День учителя

Напередодні в кожному куточку країни проходять урочисті святкування з цієї нагоди.

Напевно, у тому, що це свято відзначаємо в розпал осені, є своя закономірність. Бо саме зараз – пора, коли природа щедро віддає земні багатства людям, які своїми руками вирощували і плекали урожай. А вчитель – це той же сівач, садівник на нашій ниві суспільного буття, котрий вирощує зерна мудрості, справедливості, добра, людяності.
Не став винятком і Гайворонський район. 

Сьогодні на базі комунального закладу "Гайворонський ліцей №2" Гайворонської районної ради на свято зібралася чимала когорта працівників освіти району та представників районних установ і організацій. Привітати освітян з їхнім професійним святом завітав голова районної ради Дмитро Грабовий та перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Костенко.
 
Звертаючись до присутніх Дмитро Миколайович Грабовий зазначив: «Щорічно ми відзначаємо свято тих, кому особливо вдячні за мудрість, душевну теплоту і щедрість. Саме ви, педагоги, учителі, вихователі, наставники, терпляче й уміло відкриваєте юним світ знань, навчаєте жити за принципом добра і совісті, допомагаєте знайти своє місце в житті. 
Шановні педагоги! Дякую вам за вашу натхненну, самовіддану й невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, адже саме ви знаходите в тих маленьких дітках, які вперше переступають поріг вашої школи, майбутніх академіків, гарних музикантів, різних митців, науковців". 


У рамках святкування очільник районної влади Д.М.Грабовий виконав приємну місію:

за сумлінну творчу працю, високий рівень професіоналізму, реалізацію нових освітянських програм, високий рівень освітньої галузі району
та з нагоди відзначення 

Дня працівників освіти

Грамотою
Гайворонської районної ради

було нагороджено начальника відділу освіти районної державної адміністрації Олександра Васильовича ГРОДЗІЦЬКОГО.


Крім того, за багаторічну педагогічну працю, вагомі успіхи у справі навчання й виховання дітей, молоді та з нагоди професійного свята було відзначено кращих педагогів району.

Слід відзначити, що за ініціативи голови районної ради Дмитра Миколайовича Грабового кожному навчальному закладу було вручено набір канцелярії для покращення освітнього процесу.

Урочистості завершилися  святковим концертом аматорів районного Будинку культури.

 

« повернутися до списку новин