Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 214

21 листопада в Україні офіційно відзначають

День Гідності та Свободи,

як пам’ять про масові акції протесту 2013-2014 років за європейський курс розвитку країни.


У день шостої річниці початку Революції Гідності в районі вшанували пам’ять її  учасників, які ціною свого життя, своєю силою, терпінням і вірою у торжество справедливості відстоювали гідність українського народу, його свободу і незалежність.Представники трудових колективів районної ради та районної державної адміністрації, її структурних підрозділів, установ, організацій, а також громад-ськість району прийняли участь у заході, присвяченому Дню Гідності та Свободи.


Ведучі даного заходу звернулись до усіх присутніх: «Сьогодні ми  відзначаємо  річницю Дня Гідності та Свободи, який встановлено на згадку про початок двох революцій – Помаранчевої 2004 року  та Революції Гідності 2013 року. Обидві ці події продемонстрували світові бажання українського суспільства – гідне життя в цивілізованій незалежній державі. Українці об’єдналися з єдиною метою – відстояти своє право на краще життя. На жаль, не таким легким є наш Європейський вибір. Війна на Сході, економічні та політичні негаразди серйозно гальмують цей шлях. Тож усі ми мусимо розуміти, що Європейську Україну будує кожен із нас своїми вчинками та своєю працею…".

Після закінчення промов, учасники заходу поклали квіти і лампадки до пам’ятника Героям Небесної Сотні, вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героїв Небесної Сотні та загиблих на Сході України.

 

 « повернутися до списку новин