Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 383

На Гайворонщині триває місячник по благоустрою населених пунктів в рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».


В ході проведення місячника «За чисте довкілля» місцеві ради здійснювали заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, побутових та інших відходів, прибирання та приведення в належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів тощо.

 

Долучилися до цього заходу й працівники районної ради та районної державної адміністрації.

20 квітня цього року голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ та перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Костенко, працівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та працівники районної ради висадили 100 саджанців дуба та 50 саджанців сосни на узбіччі вулиці Василя Стуса біля аеродрому.

Швидко промайне час. Підростуть і зазеленіють дуби та сосни, радуючи жителів міста та його гостей своєю красою, а в період жаркого літа - прохолодою…

Ми всі хочемо жити по-європейськи – достойно, але забуваємо, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Тому хочеться нагадати: благоустрій – це справа кожного і всіх разом. Дбаймо про чистоту нашої спільної домівки, не залишаючи після себе сміття.

 

 

   

 
 « повернутися до списку новин