Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 551

Є дати, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення і майбутнє.
 

Саме такою датою є

День прийняття
Конституції України
.


У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Керівництво районної влади  - голова районної ради Дмитро Миколайович Грабовий та перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Костенко, представники трудових колективів структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, установ та організацій, громадськість району взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення
Дня Конституції України.

Присутніх з Днем Конституції України щиро привітав голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, який відзначив, що прийняття Конституції остаточно закріпило статус України як суверенної, незалежної, демократичної, правової держави, сприяло підвищенню її легітимного статусу в світі.

«Як чудово жити в країні, де панує верховенство права!

День Констиутції покликаний нагадати про надзвичайну важливість Закону для світлого сьогодення та щасливого майбутнього кожного з нас», - підкреслив очільник районної ради Дмитро Миколайович.

Під час святкування голова районної ради Дмитро Грабовий та перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Костенко вручили працівникам району відзнаки районної державної адміністрації та районної ради з нагоди Дня Конституції.

Так,

"За сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди відзначення Дня Конституції України":

оголошено

Подяку Кіровоградської обласної державної адміністрації


БОЙКУ Сергію Миколайовичу

головному бухгалтеру приватно-орендного сільськогосподарського підприємства "Славутич", с. Могильне.


Грамотою
Гайворонської районної державної адміністрації та районної ради

нагороджено:
ДЕДКОВА Андрія Валерійовича - головного інженера Гайворонського району електричних мереж приватного акціонерного товариства "Кіровоградобленерго";
СОКОЛЬВЯК Ларису Іванівну свердлувальницю механічного цеху публічного акціонерного товариства "Гайворонський тепловозоремонтний завод";

ХРАМАЛЮКА Сергія Миколайовича фрезерувальника каменю товариства з обмеженою відповідальністю "Сплайн ЛТД";
ЯБЧИК Людмилу Іванівну - касира квиткової станції Гайворон Шевченківської дирекції залізничних перевезень;
ЯРОВУ Лілію Миколаївну - електромонтера станційного обладнання СЛД № 2 м. Гайворон Кіровоградської філії публічного акціонерного товариства "Укртелеком".

Слід зазначити, що голова районної ради Д.М.Грабовий привітав Лопушанського Олексія Михайловича - випускника загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Хащувате, призера всеукраїнського етапу VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка, обласних олімпіад з української мови і літератури, фізики, математики, обласного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика, переможця регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу творів "Людина і ліс" за успішні досягення, а також за сумлінне навчання  та з нагоди Дня Конституції України  та від себе особисто нагородив електронним планшетом! 

Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять всіх полеглих за Україну.

З державним святом присутніх привітали працівники районного Будинку культури із святковою програмою.

 « повернутися до списку новин