Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 454

 

Щорічно, 14 грудня, наша Вітчизна вшановує людей, які в трагічний час аварії на Чорнобильській атомній електростанції приборкували ядерну стихію, захищаючи українську землю та весь світ від смертельної небезпеки...

 

 


30 років тому, 14 грудня, було закінчено будівництво об’єкту "Укриття" над зруйнованим четвертим енергоблоком. Ця дата визнана в Україні

Днем вшанування учасників ліквідації
наслідків на Чорнобильській АЕС


З цієї нагоди в місті Гайвороні у районному Будинку культури пройшов захід, у якому взяли участь голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Костенко, міський голова Роман Волуйко, голова районної громадської організації "СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНА" Петро Козій, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, голови селищних та сільських рад, представники громадськості.

У своїх виступах Д.М. Грабовий, О.Є. Костенко, П.Козій та Р.Т. Волуйко подякували учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС за їх мужність та патріотизм, проявлені під час приборкування ядерної стихії. Їм було вручено пам’ятні відзнаки Всеукраїнської громадської організації "СОЮЗ - ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ" - ордени "За мужність" і медалі "За заслуги".
 

 


Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять ліквідаторів, які пішли за межу вічності. До пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС було покладено квіти.

Аматори художньої самодіяльності районного Будинку культури підготували для учасників заходу цікаву концертну програму.

  


 « повернутися до списку новин