Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 374

Минуло п`ять років від тих страшних подій, які назавжди закарбувалися в історичній пам’яті українського народу, які, по суті, стали переломним етапом у новітній історії нашої держави й змінили країну та кожного українця.

Вони залишили в минулому мирне, спокійне життя. 


У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками жорстокості попереднього політичного режиму і нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку української держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь.

Сьогодні ми в скорботі і з великою вдячністю згадуємо героїв світлої пам’яті Небесної сотні, адже їх подвиг – це ціна нашої свободи. Вони - найсвятіший образ новітньої України. Вони - перші, хто став на шлях цієї боротьби, яка продовжується і сьогодні. Ми не маємо права забути принесену ними добровільну жертву в ім’я України.

 

 

Присутні – голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, голова районної державної адміністрації Юрій КЛИ-МЕНКО, представники установ та організацій району, інші небайдужі мешканці міста – вшановували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які загинули захищаючи ідеали демократії, відстою-ючи права та свободи українців.

 

 


- Для кожного свідомого громадянина, для усього нашого народу – День Героїв Небесної Сотні – це не просто данина громадянській відвазі, силі духу учасників Революції гідності, а й нагода гідно вшанувати пам`ять самовідданих патріотів, які поклали життя на вівтар служіння Вітчизні.

Подвиг героїв Небесної сотні доводить нам, що ми повинні пам’ятати своїх героїв, свою історію, тоді буде, дійсно, квітуче, незалежне майбутнє нашої держави, яку поважатимуть в усьому світі.

Сумуємо за всіма загиблими на Майдані й у зоні АТО, щиро співчуваємо їхнім родинам.

Головне наше завдання сьогодні - боронити незалежність України, захистити від загрози, яку зазнає наша держава. Вічна пам’ять героям! - зазначили під час мітингу-реквієму ведучі Алла Соболенко та Тетяна Панасюк.


Патріотичними піснями привітали присутніх солісти районного Будинку культури.


Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО. В пам’ять про них до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та Воїнам АТО на сході України поклали живі квіти.

Поминальну панахиду за загиблими в Україні провів настоятель храму Преображення Господнього ПЦУ ієрей Іван


Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 рр. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі. А Герої Майдану назавжди залишаться жити в нашій пам’яті!

Сьогодні українці продовжують боротьбу з ворогом на східному фронті, гинуть кращі сини української нації. Ми повинні щоденно молитися за всіх наших героїв, за нашу небесну охорону. Ми у вічному боргу перед їх найсвітлішою пам’яттю.


Герої не вмирають! Вони назавжди залишаються! 

 « повернутися до списку новин