Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 270

09 березня 2019 року з нагоди 205-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка – великого поета, художника, громадського і політичного діяча України -

в місті Гайвороні за участі голови районної ради Дмитра ГРАБОВОГО та заступника голови районної державної адміністрації Віталія Орла, представ-ників державних установ, підприємств, організацій, молоді та громадськості міста відбувся  урочистий мітинг та покладання квітів до пам’ятного знаку Тарасу Григоровичу Шевченку. 

 

 

Ведучі заходу відзначили велику творчість Т.Г.Шевченка, яка стала духовною основою формування сучасної української нації.

І досі Великий Кобзар закликає своїм словом любити рідний край, брататися сильному зі слабшим, бути справедливим, чесним.

Для українців усіх наступних поколінь він став потужним джерелом національної свідомості, символом України.

 

 

 

 


На знак високої шани до творчого спадку поета, художника та громадського діяча, учасники зібрання поклали квіти до підніжжя монумента та вшанували його світлу пам’ять.

Варто зазначити, що Шевченківські дні на Гайворонщині організовані і в закладах  загальної середньої освіти та культури району: тематичні уроки, виставки та інші заходи мають на меті якнайширше представити роль Тараса Шевченка в історії української літератури та культури.


 « повернутися до списку новин