Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 346

Голова районної ради
Дмитро ГРАБОВИЙ взяв участь в щотижневій апаратній нараді РДА під головуванням керівника районної державної адміністрації Юрія КЛИМЕНКА.

Під час наради начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівники районних служб звітували про проведену за минулий тиждень роботу та окреслювали заходи на найближчий період.

 Під час апаратної наради голова районної ради Дмитро Грабовий повідомив про те, що делегація Гайворонського району прийняла участь у засіданні Ради регіонального розвитку Кіровоградської області при Президентові України Петру ПОРОШЕНКУ, яке відбулось у четвер, 28 лютого, в м.Кропивницькому.

На засіданні Ради було розглянуто перспективний план розвитку як в цілому України, так і Кіровоградщини на 2019-2021 роки, в який увійшло ряд об`єктів, які будуть функціонувати на території Гайворонського району.

Крім того очільник районної ради поінформував членів апаратної наради про рішення, що були затверджені на пленарному засіданні 25 сесії районної ради, які є надзвичайно важливими для належного функціонування та розвитку Гайворонщини.

За підсумками апаратної наради головою районної державної адміністрації було надано ряд доручень керівникам структурних підрозділів, установ та організацій району.

« повернутися до списку новин