Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 466

Сьогодні, 14 вересня, відбулися урочистості з нагоди професійного свята -

Дня рятівника.

Привітати рятувальників Гайворонського районного сектору Укравління ДСНС України в Кіровоградській області прийшли голова районної ради
Дмитро ГРАБОВИЙ та заступник голови районної державної адміністрації Віталій Орел


 

Під час урочистостей до рятувальників з вітальним словом звернувся очільник районної влади Дмитро Грабовий, який наголосив, що відзначення Дня рятувальника є державним визнанням неоціненного внеску людей мужніх професій – людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії, цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Слова поваги та вдячності він адресував також ветеранам служби і наголосив на тому, що теперішнє покоління пожежників-рятувальників своїм становленням та професійним ростом завдячує саме їм. Він побажав рятівникам міцного здоров’я, гарної долі та наснаги в їхній нелегкій справі та подякував за здійснену роботу.

Крім того Дмитро Миколайович підкреслив, що районна влада співпрацює та допомагає службі цивільного захисту населення Гайворонщини у вирішені проблемних питань щодо матеріально-технічного забезпечення.

 

 

За добросовісне виконання службових обов’язків, сумлінність, старанність і досягнення високих показників під час служби та з нагоди професійного свята Д.М.Грабовий та В.М.Орел  нагородили

Грамотари районної державної адміністрації та районної ради рятувальників

В.А. Москальчука, Т.О. Кругляк і С.О. Ремузу, а також вручили їх квіти.

Ветерана пожежної охорони, майора внутрішньої служби М.М.Сучкова було відзначено грошовою винагородою.

Очільник районної ради Дмитро Миколайович Грабовий і заступник голови районної державної адміністрації Віталій Миколайович Орел разом з особовим складом 21-ої державної пожежно-рятувальної частини сфотографувалися на згадку. 
 

 

« повернутися до списку новин