Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 633

20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні, встановлений Указом Президента України від 11 лютого 2015 року №69 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». 


У період з 18 по 20 лютого 2014 року під час протестних акцій у державі сталися найбільш драматичні події, що призвели до масової загибелі патріотів України, які пожертвували своїм життям за наше майбутнє. 


Сьогодні, у четверту річницю цих трагічний подій в історії нашої держави, в місті Гайвороні біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні відбулося поминальне віче. 

Голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, голова районної державної адміністрації Юрій КЛИМЕНКО, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських об’єднань, політичних партій, жителі району прийшли сюди, щоб згадати  трагічну сторінку новітньої України та вшанувати Героїв Небесної Сотні.


 

Учасники зібрання поклали квіти до пам’ятного знака, закладеного на честь загиблих учасників Революції гідності та хвилиною мовчання вшанували їх пам'ять, а також військовослужбовців та добровольців, які загинули на сході України, мирних жителів, що стали жертвами антитерористичної операції, всіх, хто поклав життя за незалежність і свободу нашої України. 

 

 


 

 

Священнослужителі релігійної громади Преображення Господнього Української Православної Церкви Київського Патріархату отець Іван разом зі своїми прихожанами відправили поминальну панахиду за загиблими.

Присутні помолилися за вічний спокій Героїв Небесної Сотні, загиблих в антитерористичній операції на сході України та всіх тих, хто поклав своє життя на алтар служіння рідній Вітчизні.

 

 


 

 

 

 

Цей день уособлює новітню історію боротьби нашого народу за збереження своєї держави та її незалежність, за право українців жити у вільній, цивілізованій, правовій європейській країні.


...Ми повинні завжди пам’ятати, що за ідею оновлення країни, за свободу і гідність кожного з нас заплачено життями Героїв Небесної Сотні, тисяч воїнів-патріотів.


Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні – борців, які високою ціною, заплатили за можливість змінити країну.

 

 « повернутися до списку новин