Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 552

 

За звання переможця обласного туру
XXІII Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018»
учасники конкурсу виборювали у чотирьох номінаціях:
«Німецька мова», «Українська мова та література»,
«Фізика» та «Фізична культура».

 
В обласному етапі конкурсу взяли участь 55 педагогів, і лише 20 з них дійшли до фіналу. Цього року у змаганнях вперше взяли участь педагоги Соколівської об’єднаної територіальної громади та викладачі державного навчального закладу «Кіровоградський професійний ліцей імені Єгорова».

Перемогу у номінації «Німецька мова» здобула учитель німецької мови НВК «Олександрійський колегіум-спеціалізована школа»
Марина Тимошенко, у номінації «Українська мова та література» – учитель української мови та літератури Новопразького НВК Наталія Бугайова, у номінації «Фізика» – учитель фізики Петрівського НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Олександр Оранський, у номінації «Фізична культура» – учитель фізичної культури Сальківської філії Заваллівського НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Володимир Посуховський.

Голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ та перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр КОСТЕНКО привітали учителя фізичної культури Сальківської філії Заваллівського НВО "ЗШ І-ІІІ ступенів" Володимира ПОСУХОВСЬ-КОГО з перемогою на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2018".

Очільники району вручили талановитому педагогу Почесну грамоту районної державної адміністрації і районної ради, квіти та матеріальну винагороду у сумі 2000 гривень, яку надав особисто очільник районної ради Дмитро Миколайович Грабовий та побажали йому успіхів у навчанні та вихованні підростаючого покоління, а також гідно захистити честь Кіровоградщини на заключному етапі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2018".

« повернутися до списку новин