Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 179

 

Сьогодні, 17 березня, в районній раді відбулася апаратна нарада з питань щодо запобігання поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, у Гайворонському районі.

Відкрив та вів нараду
голова районної ради Дмитро Грабовий.

 


 

На нараді були присутні заступник голови районної державної адміністрації Віталій Орел, керівники лікувальних закладів  - КНП "Центральна районна лікарня" Зоя Головко та КНП "ЦПМСД" Тетяна Радіонова, начальник Гайворонського ВП ГУНП в Кіровоградській області, підполковник поліції В`ячеслав Пономаренко, начальник Гайворонського районного сектору Управління ДСНС України в Кіровоградській області Василь Байбус, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, управлінь та відділів територіальних органів міністерств, органів виконавчої влади в районі, установ, підприємств та організацій.

Головне питання порядку денногожиттєдіяльність району в умовах карантину та вжиття протиепідемічних заходів з метою недопущення проникнення та розповсюдження коронавірусної інфекції.

Під час наради присутні працювали над вжиттям необхідних заходів, аби спрацювати на випередження для не допущення спалахів інфекційної хвороби та ускладнення епідситуації в районі.

Очільник районної ради Дмитро Грабовий під час наради відмітив необхідність жорсткішого контролю за роботою торгівельних точок, супермаркетів, ринків щодо вжиття ними протиепідемічних заходів та звернув увагу присутніх керівників на рекомендації щодо скасування до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування, дотриманні санітарно-гігієнічних заходів та необхідності забезпечення персоналу індивідуальними засобами захисту.

Головні лікарі Гайворонщини поінформували про розроблення маршруту пацієнта у разі звернень громадян з симптомами вірусної інфекції, що передбачає направлення їх до пункту невідкладної допомоги.

Також під час наради з метою виконання доручення Президента України та рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС Кабінет Міністрів було прийнято рішення щодо обмеження пасажирських перевезень для запобігання поширенню коронавірусної інфекції.
Також заборонено проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб. Дозволено лише заходи, необхідні для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. 

Окрім іншого, керівник району Дмитро Миколайович Грабовий надав детальні відповіді на запитання присутніх, які були порушені під час наради.

За результатами розглянутих питань очільник Гайворонщини Д.М.Грабовий дав відповідні доручення керівникам.  

 « повернутися до списку новин