Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 240

Сьогодні, 8 травня, у День пам`яті та примирення, голова районної ради Дмитро Грабовий відвідав ветеранів війни, які проживають на території Гайворонського району та привітав їх з наступаючим

Днем Перемоги.


Саме ветерани заслуговують на особливу увагу та підтримку, адже їх з кожним днем, на жаль, залишається все менше і менше.

Важливе значення має не стільки матеріальна підтримка, скільки людська доброта та повага. На превеликий жаль, вже дуже багато фронтовиків відійшли у вічність.

На Гайворонщині безпосередніх учасників Другої світової стає все менше. Зараз у районі їх залишилося 18.

 

“…Це лише маленька частина того, що для них можливо зробити… Їх залишилося зовсім мало… Ціною власного життя вони вибороли нам наше майбутнє і цей величний подвиг важко переоцінити… Тому надзвичайно важливо приділяти їм належну увагу!”, – зауважив Дмитро Миколайович.

У ході відвідин очільник районної влади поспілкувався з ветеранами, поцікавився їхніми проблемами, привітав тих, хто кував Велику Перемогу. 

Кожному учаснику бойових дій Дмитро Грабовий вручив продуктові набори та привітав з наступаючим святом, побажав добра, міцного здоров’я, миру і злагоди, а також подякував за стійкість і мужність, з якими колишні фронтовики пройшли крізь воєнні роки.

 

 

 

« повернутися до списку новин