Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 415

 

 

"Роки минули, як вщухла війна,
 сріблом вкриває бійців сивина,
 Ті, що відстояли мир на землі,
згадують вас, хто у битві поліг..."

 

 

 

Сьогодні 11 березня у міському сквері Перемоги відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення 72 річниці визволення Гайворонщини від німецько-фашистських загарбників.

Голова районної ради Грабовий Д.М., голова райдержадміністрації Клименко Ю.О., міський голова Волуйко Р.Т., представники трудових колективів, мешканці міста та району віддали шану визволителям краю, ветеранам Великої Вітчизняної війни, партизанам-підпільникам.

 

Присутні схилили голови перед пам’яттю  тих, хто боронив країну від ворога у роки другої світової війни, хвилиною мовчання вшанували пам'ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу України, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна.

 

 

Чим далі в історію відходять грізні роки війни, тим глибше і повніше розкривається героїчно-трагічна пора в житті українського народу, який пережив жахливу сторінку в своєму багатостраждальному бутті – німецько-фашистську окупацію; вів непримиренну боротьбу за своє визволення, вніс вагомий вклад у спільну перемогу народів над фашизмом.

 

 

Пам'ять жива. В ім'я великою ціною здобутої Перемоги ми маємо любити свою країну, свій народ, який вистраждав право бути щасливим.

 

___________________________________

 

« повернутися до списку новин