Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 595

День захисту дітей – особливе свято, адже захист дітей та їх права завжди викликали пильну увагу міжнародного співтовариства.

Усміхнені личка, палаючі захопленням очі, довірливі обійми маленьких рук – це те, задля чого ми живемо на світі. Дуже хочеться, щоб щасливі усмішки завжди сяяли на обличчях дітей нашої країни. 

Так, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ та заступник голови районної державної адміністрації Віталій ОРЕЛ відвідали навчально-виховний комплекс "Гайворонська гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5" м. Гайворона.

 

 

 

 

Вони зустрілися з учнями, які в цьому навчальному році стали переможцями і призерами обласних, всеукраїнських та міжнародних олімпіад і конкурсів, гідно захистивши честь Гайворонщини. 

Д.Грабовий та В.Орел вручили талановитим дітям грамоти, дипломи та подарунки.

 

 

 


Очільник районної ради поспілкувався також з директорами та головами профспілкових комітетів шкіл району. Під час зустрічі Дмитро Миколайович поінформував  присутніх про хід реформування освітньої галузі в районі, а також відповів на ряд питань, що цікавили працівників освіти.
 


 

Цього ж дня Дмитро Грабовий та Віталій Орел побували на дитячому святі в районному Будинку культури, де відбулась розважально-ігрова програма для дітей району.

Вони привітали вихованців дитячих садків та шкіл з Днем захисту дітей, побажали їм рости здоровими та щасливими, добре вчитися, стати гідними громадянами України.

 

 


 

 

Юні глядачі жваво та емоційно реагували на те, що відбувалося на імпровізованій сцені. Діти взяли участь у конкурсах, розважальних іграх та отримали солодкі подарунки. Маленькі жителі району залишилися дуже задоволені від побаченого та отримали багато приємних емоцій в перші дні літніх канікул.

 

 


Хочеться наголосити, що цей день для дорослих є нагадуванням про захист прав дітей на життя, свободу думки, на освіту, відпочинок, дозвілля, на захист від насилля і експлуатації. Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення всіх мрій та сподівань і заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди. Об'єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління.


 « повернутися до списку новин