Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 490

Сьогодні, 14 червня 2016 року, виповнюється два роки з того дня, як сталася жахлива трагедія.

Військово-транспортний літак Іл-76 25-ї військово-транспортної авіаційної бригади Повітряних Сил Збройних Сил України при посадці в аеропорту «Луганськ» був збитий з ПЗРК «Ігла».

На борту літака перебувало 40 десантників 25-ї окремої Дніпропетровської повітрянодесантної бригади та 9 членів екіпажу.

В результаті обстрілу усі вони загинули. Загибель усіх 49 військових, які перебували на борту збитого літака, стала найбільшою з початку антитерористичної операції і найбільшою одночасною втратою Збройних сил України за період її незалежності. 


Серед загиблих був і наш земляк із села Бандурове -

ГРАБОВИЙ Валерій Миколайович
старший сержант, заступник командира батареї
по роботі з особовим складом 25-тої окремої повітрянодесантної бригади

Указом Президента України ГРАБОВОГО Валерія Миколайовича нагороджено

Орденом Богдана Хмельницького
ІІІ ступеня (посмертно).


А в 2015 році на фасаді загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. села Бандурове було встановлено та відкрито Меморіальну дошку нашому земляку.

 

Тому сьогодні, вшановуючи пам'ять героя, голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ зазначив: "Валерій Миколайович, як і тисячі українських військових, боронив нашу землю від російського агресора, аби ми могли спокійно жити, працювати, народжувати та виховувати дітей, і щоб над нашими домівками було мирне небо. Тож усі ми зобов’язані завжди пам’ятати тих, хто загинув заради мирного та щасливого майбутнього нашої країни. Вічна пам'ять Героям! Слава Україні!"

 

_______________________________

 « повернутися до списку новин