Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 317

 

Жителі Гайворонщини відзначили 75-у річницю визволення району від нацистських загарбників. 


Поклавши квіти, хвилиною мовчання усі присутні вшанували тих, хто загинув у роки Другої світової війни, захисників, які не повернулися до своїх родин.

 

 

 


 


 

 

– Ми схиляємо голови перед мільйонами тих українців, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.

Усі жахи тих часів нам переповідали у тисячах книжок, проте молодші покоління до кінця не розуміли, що таке війна, розруха, та якою ціною далося нашим прадідам мирне життя.

І лише за останні роки, коли за незалежність та самостійність України знову гинуть люди, ми зрозуміли яка справжня ціна перемоги, – наголосив голова організації ветеранів України (м.Київ) Віктор Вікторович ШМАКОВ.


З вітальним словом до присутніх звернулися голова Кіровоградської обласної організації ветеранів України ЄФІМЕНКО Василь Костянтинович та голова Вінницької обласної організації ветеранів України КОПЕЦЬКИЙ Леонід Францович.


 

"Назавжди з нами пам`ять про всіх героїв війни, які подарували нам щастя жити на нашій рідній землі. Нам потрібно цінувати кожну хвилину життя, бо саме завдяки таким мужнім воїнам ми маємо право насолоджуватись безкраїм небом і широкими ланами" - зазначили ведучі цьоого заходу.

 « повернутися до списку новин