Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 154

Щедрий на свята останній
місяць осені подарував нам 

День працівників
сільського господарства –

професійне свято усіх селян, творців народного добробуту, опори країни.


Сьогодні, 15 листопада, в районному Будинку культури  відбулися  урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Це свято зібрало керівників агроформувань, невтомних трудівників полів і ферм, організаторів сільськогосподарського виробництва, заслужених працівників сільського господарства, колишніх начальників управлінь. Адже, сюди з’їхалися з усіх сільськогосподарських підприємств району – кращі з кращих.

Із професійним святом тих, хто пов’язав свою професійну діяльність із сільським господарством привітали голова районної ради Дмитро Грабовий та заступник голови районної державної адміністрації Віталій Орел.

Під час урочистих заходів керівник районної влади звернувся до присутніх з вітальним словом: «Нинішній рік видався не менш складним для всіх аграріїв як у питанні погодних умов, так і у виробничому та фінансовому плані. Але наші аграрії спрацювали продуктивно і виконали всі поставлені перед ними завдання!» 


Під час привітань Дмитро Миколайович у своєму виступі  висловив щиру вдячність хліборобам, механізаторам, тваринникам, спеціалістам, керівникам господарств та всім тим, хто щоденно своєю сумлінною працею забезпечує населення продуктами харчування, привітав ветеранів, для яких шматочок духмяного хліба  завжди  був підтвердженням святого обов’язку перед рідною землею.

Він побажав сільським трудівникам Гайворонщини міцного здоров’я, радості, щоб щедра осінь обдаровувала своїми плодами, приносила в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя.


Далі очільник району провів церемонію нагородження найсумлінніших працівників галузі, яка додала піднесеного настрою учасникам святкового зібрання. 
За вагомі трудові досягнення, високі показники у сільськогосподарському виробництві та з нагоди Дня працівників сільського господарства Грамотами районної державної адміністрації та районної ради були нагороджені кращі працівники сільськогосподаської галузі району та колективи.


Упродовж заходу співочі та танцювальні колективи районної музичної школи та учасники художньої самодіяльності районного Будинку культури дарували присутнім музичні вітання та радісний настрій. 

У залі панувала по-справжньому святкова й доброзичлива атмосфера.

 « повернутися до списку новин