Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 491

 

Голова районної ради Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ і заступник голови районної державної адміністрації Віталій Миколайович Орел взяли участь у трьох заходах, присвячених

Дню вчителя (02 жовтня),
Всеукраїнському дню бібліотек
(30 вересня), Міжнародному дню людей похилого віку
та Дню ветеранів
(01 жовтня)

 


 

 

В актовій залі навчально-виховного комплексу "Гайворонська гімназія-ЗШ І-ІІІ ступенів №5" Дмитро Грабовий та Віталій Орел привітали учителів району з їх професійним святом, вручили великій групі освітян Грамоти, Подяки, подарунки та квіти.

 

 

 

   


 

 

Цього ж дня Дмитро Миколайович та Віталій Миколайович в читальній залі районного Будинку культури привітали бібліотекарів Гайворонщини з Всеукраїнським днем бібліотек. Кращим з них вручили відзнаки та квіти.

 

 

 

  


Урочистості з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветеранів також пройшли в районному Будинку культури.

Під час їх проведення голова районної ради Д.М. Грабовий та заступник голови районної державної адміністрації В.М. Орел привітали людей похилого віку та ветеранів з їх святом, побажали всіляких гараздів, міцного здоровя та благополуччя, а також нагородили групу ветеранів праці Грамотами, Подяками та квітами.


 

Учасники добре відомого не тільки в районі, а й в області хорового колективу "Калина над Бугом" та аматори художньої самодіяльності районного Будинку культури підготували для учасників заходу цікаву концертну програму.

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин