Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 532

Сьогодні, 22 вересня, у районній раді відбулось спільне засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів, комунальної власності, економічного і соціального розвитку, торгівлі, промисловості і будівництва та з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров'я, соціального захисту населення та учасників антитерористичної операції на Сході України.


У роботі комісій взяли участь запрошені: голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, начальник фінансового управління районної державної адміністрації Наталія Єжелик, начальник відділу освіти РДА Олександр Гродзіцький, начальник управління соціального захисту РДА Валерій Конько, начальник відділу молоді та спорту РДА Георгій Ільченко, районний військовий комісар Андрій Іващенко та ін.

На порядок денний було винесено ряд актуальних питань, які пропонується розглянути та винести на затвердження чергової сесії районної ради:

  • Про звіт про виконання районного   бюджету за І півріччя 2017 року
  • Про внесення змін до рішення районної ради від    23 грудня 2016 року № 111 "Про районний бюджет на 2017 рік" 
  • Про затвердження районної програми сприяння діяльності управління соціального захисту населення Гайворонської райдержадміністрації щодо покращення соціального обслуговування населення району на 2018 рік
  • Про створення Гайворонського освітнього округу
  • Про внесення змін до районної цільової Програми підтримки заходів мобілізаційної підготовки, мобілізації, призову на строкову службу, територіальної оборони у Гайворонському районі на 2016-2017 рік
  • Про внесенням змін до районної Програми забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду та розвитку архівної справи в районі на 2017–2019 роки
  • Про внесення змін до районної цільової соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту в Гайворонському районі на 2017-2021 роки 
  • Про внесення змін до структури КЗ "Гайворонський ЦПМСД".

Під час вивчення та обговорення питань порядку денного депутати прийняли відповідні рішення.

 

Цього ж дня відбулось засідання постійної комісії районної ради
з питань земельних ресурсів, агропромислового комплексу, екології та охорони навколишнього середовища.

Відкрив та вів засідання комісії її голова Григорій ВОЙТЕНКО. У роботі постійної комісії прийняв участь голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ.

На порядок денний комісії було винесено питання про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Детальну інформацію з даного питання надав Сергій ГНАТЕНКО - в.о. начальника відділу Держгеокадастру в Гайворонському районі. За результатами обговорення депутати прийняли рішення винести проект рішення на затвердження сесії районної ради.

________________________


 

« повернутися до списку новин