Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 524

Напередодні Дня автомобіліста та дорожника, яке святкуватимуть 29 жовтня 2017 року, в урочистій обстановці голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ та голова райдержадміністрації Юрій Клименко  вітали працівників філії "Гайворонської райавтодор" зі святом.

Д.Грабовий відзначив, що наразі немає людей, які були б повністю задоволені станом доріг, але немає й тих, хто заперечить: зараз ситуація змінюється на краще.

Дмитро Миколайович побажав усім присутнім щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! 

Дорога – це символ руху. Дороги ведуть нас у майбутнє, поєднують близьких та рідних людей, об’єднують народи та країни. Дорога – це символ України, яка впевнено рухається до кращого життя, економічного зростання та соціального благополуччя.

Вітаю всіх, хто вірний професійному обов’язку, трудиться на автобусах, вантажному та легковому транспорті. Ви керуєте різними машинами, але всі ви – на одному шляху. Ваша майстерність,  завзята та відповідальна праця викликає заслуженої поваги.

Щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи, зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!

Нехай дорога буде легкою, "залізний кінь" – міцним, а дома завжди чекають рідні та близькі!

І, як кажуть, "ні гвіздка, ні жезла"!

З повагою,

Голова районної ради
Дмитро ГРАБОВИЙ« повернутися до списку новин