Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 217

Верховенство права, унітарність та неподільність держави, державна українська мова, визнання найбільшими цінностями людини, її життя і здоров’я, честі і гідності, недоторканності і безпеки – це одні з основоположних канонів існування України, які закріплені її Основним Законом – Конституцією. 


Є дати, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення і майбутнє. До їхнього числа, безумовно, належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.

Сьогодні, 26 червня 2020 року, з нагоди святкування 24-ї річниці Дня Конституції з вітальними словами до всіх присутніх звернувся голова районної ради Дмитро Миколайович Грабовий:
«Вітаю усіх з державним святом – Днем Конституції України. Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Насправді Конституція — паспорт країни. Тільки зріла держава може дозволити собі прийняти Основний Закон. Закон, який дає нам можливість щасливо жити в нашій Україні".


За сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання своїх посадових обов’язків та з нагоди Дня Конституції України Грамотою районної державної адміністрації та районної ради були відзначені:
Олександр Гродзіцький - начальник відділу освіти районної державної адміністрації
Наталія Капійчук - завідувач сектору фінансово-господарського забезпечення апарату, головний бухгалтер районної державної адміністрації
Сергій Марушко - головний спеціаліст сектору мобілізаційної роботи, запобігання та протидії корупції апарату районної державної адміністрації
Світлана Рибак - головний спеціаліст сектору документообігу та контролю апарату районної державної адміністрації
Сергій Соколенко - головний спеціаліст сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей районної державної адміністрації

« повернутися до списку новин