Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 494

 

07 жовтня 2016 року голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ взяв участь в урочистостях з нагоди

ювілею загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів села Хащувате


Навчальний заклад відзначав 40-річчя з дня відкриття нового приміщення школи.

 

 


Учні та педагоги зустрічали шанованих гостей - голову районної ради Дмитра Миколайовича ГРАБОВОГО, начальника відділу освіти районної державної адміністрації Олександра Васильовича ГРОДЗІЦЬКОГО, депутата обласної ради Романа Сергійовича ТІМУША, сільського голова Романа Павловича ЗАСЯДЬВОВКА, вчителів-ветеранів, випускників школи минулих років, благодійників.

Директор школи Олена ВДОВИЧЕНКО разом з учнями школи провела для учасників урочистостей екскурсію по навчальному закладу.

 

Під час заходу голова районної ради привітав педагогічний та учнівський колективи та ветеранів праці з ювілеєм і побажав одній з кращих шкіл району й надалі досягати високих результатів в навчально-виховному процесі, гідно представляти Гайворонщину на предметних олімпіадах і конкурсах різного ґатунку.

 


 

Дмитро Миколайович вручив школі цінний подарунок, а директору навчального закладу - квіти.

Цього ж дня були вітання та подарунки також від начальника відділу освіти РДА О.В. Гродзіцького, депутата обласної ради Р.С. Тімуша, сільського голови Р.П. Засядьвовка, ветеранів педагогічної праці Людмили ДМИТРАЩУК і Олексія РЕВЕГИ, директора ЗШ І-ІІІ ступенів смт. Завалля Людмили ГРЕЧАНЮК, вчителя ЗШ І-ІІІ ступенів м.Гайворон Наталії МЄХ та ін.

 


 

Учні та вчителі школи підготували для учасників заходу цікаву концертну програму. Ювілейні урочистості були продовжені в сільському Будинку культури.

   

 « повернутися до списку новин