Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 526

У вівторок, 19 квітня 2016 року, голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ прийняв участь у нараді, присвяченій питанню модернізації освіти, яку проводив голова районної державної адміністрації Юрій КЛИМЕНКО з керівниками органів місцевого самоврядування та директорами загальноосвітніх навчальних закладів Гайворонщини.


В заході також прийняли участь відповідальні працівники районної державної адміністрації та районної ради.

Під час співбесіди було обговорено ряд питань, зокрема про модернізацію освітньої галузі в Гайворонському районі, фінансування харчування дітей в навчальних закладах, а також в пришкільних таборах.

Крім того, було розглянуто питання підготовки навчальних закладів району до нового навчального 2016-2017рр. (проведення ремонтних робіт, виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонтні роботи).

Друга частина наради була присвячена вивченню та обговоренню питань благоустрою населених пунктів району, в тому числі і ремонту доріг, а також стан сплати одноосібниками податкових декларацій та стан інвентаризації споруд цивільного захисту.

В ході обговорення вищезазначених питань були прийняті відповідні рішення, а також надано роз’яснення та рекомендації щодо шляхів їх вирішення.

________________________________________

 

« повернутися до списку новин