Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 504

 

Час летить швидко, але Чорнобильська трагедія для нашого народу до цього часу залишається болючою раною.

Вона практично торкнулася кожного з нас.

26 квітня 2018 року, в день 32-их роковин аварії на ЧАЕС, пройшов захід приурочений
Дню пам’яті Чорнобильської трагедії.

З нагоди відзначення Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля та вша-нування  самовідданого подвигу громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на Гайворонщині проведено мітинг-реквієм.

 

Аби вшанувати пам’ять тих, хто у перші хвилини кинувся рятувати людські життя ціною власного та боровся із наслідками катастрофи, сьогодні до пам’ятного знаку жертвам аварії на ЧАЕС прийшли керівник апарату районної ради Наталія РАТОВСЬКА, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Костенко, працівники структурних підрозділів районної державної адмі-ністрації, представники державних установ та організацій району, а також безпосередні учасники ліквідації аварії, громадськість міста.

Працівниками відділу культури, туризму та культурної спадщини районної державної адміністрації було підготовлено концертну програму.

Вокалісти виконували різні пісні, які своїм звучанням допомогли присутнім втамувати душевний біль від ран, які назавжди залишила Чорнобильська трагедія в душі кожного.

Пам’ять загиблих присутні вшанували покладанням квітів до меморіального знаку.

 

« повернутися до списку новин