Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 289

Сьогодні, 26 квітня, напередодні Великодня керівник районної влади Дмитро ГРАБОВИЙ привітав та вручив святкові солодкі подарунки дітям Заваллівського ліцею-мистецької школи Гайворонської районної ради.


 «Великдень – це свято віри і надії, які повинні бути в серці кожного з нас.

Це свято, яке переконує нас, що життя сильніше смерті, добро сильніше за зло. Свята – це можливість поділитися радістю, турботою. Відтак, перш за все, я бажаю вам міцного здоров`я та здійснення заповітних мрій і задумів!», - наголосив у привітанні очільник районної ради Дмитро Миколайович Грабовий

Він вручив вихованцям Заваллівського ліцею-мистецької школи 112 подарун-ків: пасхи та солодощі.

У свою чергу директор цього навчального закладу Віталій Самар від імені педагогічного колективу та учнів подякував Дмитру Грабовому за постійну підтримку й турботу, яку так потребують діти, що навчаються в Заваллівському ліцеї-мистецькій школі: «Цей тиждень незвичайний і тому саме в ці дні до нас завітав дуже дорогий нам гість - Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ. Він дуже багато зробив для освіти у нашому районі, а також ніколи не забуває про дітей, що виховуються та навчаються у нашому закладі. І в ці святі дні він прийшов до наших дітей і до нас з вітаннями. Дякую Вам, шановний Дмитре Миколайовичу, за увагу і опіку до нашого закладу. Вітаю зі святами, бажаю Вам міцного здоров'я, нашій державі і кожній родині – благодаті», - зазначив Віталій Борисович.


 

« повернутися до списку новин