Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 523

Вчора, 13 березня 2018 року ветерану праці
Ганні Март`янівні
ГІРНИК

виповнилося 90 років.


В цей день до оселі іменинниці завітали голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ та голова районної державної адміністрації Юрій КЛИМЕНКО, а також сусіди і односельці. 


На адресу ювіляра прозвучало багато теплих і зворушливих привітань. Зокрема, Дмитро Миколайович привітав сивочолу, але водночас мужню та наполегливу жінку, уродженицю гайворонської землі з 90-річним ювілеєм.

«Для мене честь стояти сьогодні поруч з Вами. Я пишаюся тим, що в нашому районі живуть такі люди. Низько вклоняюсь та висловлюю Вам сердечну вдячність за наполегливість та самовідданість. Впевнений, що Ваша самовідданість та патріотизм завжди будуть прикладом для молодого покоління. Здоров’я, сили та наснаги Вам!» – наголосив у своєму вітальному слові голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙЗа багаторічну сумлінну працю, патріотичне виховання підростаючого покоління
та з нагоди 90-річчя від дня народження

ветерану праці
очільники району Д.Грабовий та Ю.Клименко вручили Г.М.ГІРНИК Грамоту районної держаної адміністрації і районної ради та квіти.

 
Щиро привітавши ювіляра, посадовці поспілкувалися з ветераном та його родиною.

Ганна Март`янівна охоче розповідав про свій життєвий шлях, поділилася спогадами про свої щедро насичені подіями роки, побажала кожному з присутніх усіляких гараздів, довголіття при доброму здоров’ї та настрої.

 

 

« повернутися до списку новин