Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 653

Вчора, 27 лютого 2018 року,
голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ разом з першим заступником районної державної адміністрації Олександром Костенком побували у селищі Завалля, де відвідали загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів.

 

Керівники району поспілкувалися з директором цього навчального закладу В.Б.САМАРЕМ, його заступниками з навчальної та виховної роботи - С.В.Мальованою та О.М.Смірновою. Під час бесіди було вивчено та проаналізовано стан навчально-виховного процесу в даному навчальному закладі.

Очільник районної ради Д.М.Грабовий під час зустрічі зазначив, що з вересня цього року планується зміна типу Заваллівської школи-інтернат І-ІІІ ст. на Заваллівську школу-ліцей І-ІІІ ступенів з поглибленою військово-фізичною підготовкою. Відтак, цьому важливому питанню була приділена значна увага.

Також очільники району Д.Грабовий та О.Костенко побували в класах навчального закладу, де поспілкувалися з учнями та учителями, відповіли на ряд запитань, які прозвучали під час зустрічі.

Цього ж дня голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ та перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Костенко побували в селі Чемерпіль, де вони відвідали дошкільний навчальний заклад "Пролісок".

Керівники району цікавилися умовами, в яких перебувають вихованці цього закладу, їх харчуванням та станом навчально-виховного процесу.

Д.М.Грабовий та О.Є.Костенко також побували в ігрових кімнатах, спальнях та кухні дошкільного навчального закладу, поспілкувалися із завідувачем Р.М.Закерничною, дітьми та вихователями. 

   « повернутися до списку новин