Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 167

11 листопада Кірговогрдащина отримала нового голову обласної державної адміністрації

Андрія Балоня.


А вже через тиждень після свого призначення голова обласної державної адміністрації  Андрій Балонь побував з робочим візитом на Гайворонщині.

Разом із ним вперше після обрання на Гайворонщину завітав народний депутат від 101 виборчого округу Юрій Кузбит.

Очільник області розпочав свою роботу із зустрічі з активом району, яка відбулась в актовій залі районної ради, де взяли участь голова районної ради Дмитро Грабовий, заступник голови районної державної адміністрації Віталій Орел, керівники селищних та сільських рад, керівники сільськогосподарських підприємств всіх форм власності, голови політичних партій та громадських організацій району та представники районних ЗМІ .

У своєму виступі очільник області надав детальний аналіз суспільно-політичній та соціально-економічній ситуації в області та Україні на сьогоднішній день, поінформував присутніх про хід реалізації реформи децентралізації, її проблеми і найближчі перспективи.

Зупинився на питанні створення об'єднаних громад, як необхідному кроку до розвитку територій, налагодження співпраці громад з обласною владою, укрупненні районів та можливі аспекти пов'язані з цим.

Окремим пунктом відзначив необхідність проведення земельної реформи.

Саме в контексті прийнятого парламентарями в першому читанні Закону про ринок землі до народного депутата Юрія Кузбита та очільника області Андрія Балоня було найбільше запитань від присутніх в залі сільгоспвиробників. 

Зокрема, із зауваженнями про недосконалість Закону виступив голова ФГ "Людмила" Валентин Пустовойт та голова ФГ "Лан" Анатолій Опаленко.

У свою чергу народний обранець Ю.Кузбит запевнив присутніх, що прийняття закону про продаж землі сільгосппризначення в першому читанні був політичним рішенням, яке потрібне для початку врегулювання проблеми з тіньовим оборотом землі. Сьогоднішня зустріч з громадськістю району, інші зустрічі з громадянами, які проводять усі депутати з громадянами по всій Україні потрібна для збору і узагальнення зауважень і пропозицій до Закону. 

"Прийнятий був лише основний документ, який набуде ще чимало правок, доповнень, уточнень, розрахунків тощо, які будуть визначені на зустрічах з людьми, які є власниками землі, з фермерами.

Лише після напрацювання максимально повного, досконалого законопректу, який влаштовуватиме усі сторони процесу, його буде винесено на голосування в Верховній Раді.

І наразі селяни-землевласники, фермери, органи місцевого самоврядування можуть звертатись з зауваженнями і пропозиціями до влади щодо тих чи інших пунктів закону про ринок землі!" - зазначив Юрій Михайлович.

Спілкуючись із гайворонцями, Андрій Блань акцентував їх увагу на тих викликах, які нині ставить перед нами ситуація в країні - необхідність реформування системи управління, копіткої праці на зростання ефективності економіки і рівня життя людей, подолання зовнішніх загроз, забезпечення рівного доступу людей до необхідних освітніх і медичних послуг, закладів соціальної інфраструктури, їх стабільна робота. 

І у цьому вирішальною є роль місцевої влади, злагоджені дії всіх її гілок, тісна взаємодія з громадою, наголосив голова облдержадміністрації, закликавши всіх, засукати рукави і взятися до праці.

 « повернутися до списку новин