Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 502

Цього ж дня, 26 квітня 2016 року, під патронатом голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка, на Гайворонщину завітав академічний театр музики, пісні та танцю "Зоряни" Кіровоградської обласної  філармонії з нагоди, присвяченої 25-й річниці Незалежності України.

У концерті прозвучали гарні пісні у виконанні талановитих співаків. Емоційність виконання заворожувала глядачів, які розуміли значення того чи іншого твору.

Не можна не відзначити високої та індивідуальної майстерності танцювальної групи, яка виконувала дуже гарні та запальні танці. 

Творчий колектив "Зоряни" за багаторічну діяльність здобув славу не тільки в України, а й у 20 країнах світу, ставав неодноразовим переможцем міжнародних  конкурсів та фестивалів.

Після надзвичайно гарного концерту голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ запросив на сцену художнього керівника знатного колективу - народну артистку України Антоніну ЧЕРВІНСЬКУ, подарував букет квітів та від імені усіх гайворонців подякував усім артистам за неповторну і феєричну концертну програму, яку вони подарували усім присутнім та побажав подальшого успіху і нових досягнень.

Також голова зауважив, що дуже хотілося б, аби такий колектив частіше приїздив та виступав на Гайворонщині і радував серця.

 

 

  

 

________________________________

 

 « повернутися до списку новин