Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 492

З метою обміну досвідом та налагодження конструктивного діалогу між органами місцевого самоврядування та виконавчою гілкою влади 04 травня 2018 року в смт. Новоархангельськ відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради. 


У даному засіданні взяли участь очільники Новоархангельського району Сергій Васильченко та Олег Сова, голова районної ради Дмитро Грабовий, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Наталія Ратовська, начальник відділу правового та інформаційного забезпечення районної ради В'ячеслав Плахотнюк, голови селищних, сільських та районних рад області.

В своєму короткому виступі голова обласної ради Олександр Чорноіваненко відзначив, що система місцевого самоврядування в Україні потребує реформування, адже від представницьких органів прості люди чекають реальних дій, які би сприяли поліпшенню добробуту кожної української сім’ї. Тому позиція керівництва   області в даному випадку  полягає шляхом безпосереднього спілкування з керівниками громад, фахівцями, визначити механізми бюджетної децентралізації, модель ефективного розвитку територій області.

З іншого питання  порядку денного засідання очільники  району  Олег Сова та Сергій Васильченко ознайомили присутніх із  станом  соціально-економічного розвитку та перспективами району, основними напрямками, над якими працює сьогодні районна  влада, взаємодіючи з місцевими громадами та бізнесом, а також навели окремі приклади співпраці з представниками бізнесу.  

Також доповідачами було окреслено окремі туристичні об’єкти та території району, де туристичний бізнес розвивається найпотужніше, а де тільки розпочинається. Було відзначено необхідність подальшого розвитку зеленого туризму, вдосконалення місцевої інфраструктури та якості послуг.

Маючи тісну співпрацю та підтримку з боку обласної влади, можна відзначити, що за останній час в районі вдалося здійснити чимало із запланованих наміток. 

Крім того, учасники Координаційної ради мали можливість ознайомитись з реформами в галузі освіти Новоархангельщини (інформував з даного питання С.В. Керлсон - завідуючий відділом освіти, молоді та спорту), а також з функціонуванням закладів вторинного рівня надання медичної допомоги в процесі створення госпітальних округів (інформувала О.В. Прийма - головний лікар ЦРЛ).

Цього ж дня учасники виїзного засідання Координаційної ради ознайомилися з роботою та здобутками Будинку дитячої та юнацької творчості Новоархангельського НВО №2 (директор НВО №2 - Тетяна Гончар), а також побували у відремонтованому приміщенні дитячого відділення ЦРЛ та відділенні анестезіології з ліжками інтенсивної терапії.

На завершення учасники зібрання підбили  підсумки виїзного засідання та накреслили плани на майбутнє.« повернутися до списку новин