Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 542

 

На Гайворонщині за рахунок
субвенції з державного бюджету,
а також коштів районного бюджету здійснюється ремонт спортивної зали в загальноосвітній школі І-ІІІ ст. села Хащувате і утеплення фасаду та встановлення двох нових котлів для опалення в Гайворонській музичній школі.

Саме у  цих навчальних закладах нещодавно побували голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ і перший заступник голови районної  державної адміністрації Олександр Костенко.У Хащуватській ЗШ І-ІІІ ст. Дмитро Грабовий, Олександр Костенко, а також начальник відділу освіти районної державної адміністра-ції Олександр Гродзіцький поспілку-валися з директором навчального закладу Оленою Вдовиченко та керівником підрядної будівельної організації О.А. Барабашем, який дав детальну інформацію про хід ремонту спортивної зали і запевнив, що роботи, які ведуться згідно наміченого графіку, будуть завершені у визначений термін — до дня Святого Миколая (19 грудня цього року).

 

 


Цього ж дня
Дмитро Миколайович та Олександр Євгенійович відвідали Гайворонську музичну школу.


Директор цього навчального закладу Ю.М. Караван проінформував їх про хід теплоізоляційних робіт фасаду закладу, які проводить будівельна фірма “ТОВ Мегаград ЛТД” (керівник Д.Ф. Бондаренко).

Керівники району залишились задоволені якістю виконання робіт і їх темпами.

...У народі кажуть:
Турбуватися про підростаюче покоління — думати про майбутнє країни”. Для районної ради і районної державної адміністрації створення належних умов для навчання дітей — один із пріоритетних напрямків роботи.


 « повернутися до списку новин