Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 156

Сьогодні, 01 листопада 2019 року, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Олександр Гродзіцький провів нараду з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів району.

Участь у нараді прийняв голова районної ради Дмитро Грабовий.


Окрім інших питань, які розглядались на нараді, належна увага була приділена й питанню якості надання інклюзивної освіти в районі.

Очільник районної ради Дмитро Грабовий на цьому тижні здійснював об`їзд навчальних закладів району, де знайомився з матеріально-технічним забезпеченням та якістю надання інклюзивної освіти.

Відтак, керівник району під час наради підвів підсумки та наголосив, що дане питання постійно тримається на контролі.

Крім того Дмитро Миколайович звернув увагу присутніх на те, що персональну відпові-дальність за якість знань учнів несе керівник закладу.

Під час наради Дмитро Грабовий вів живий діалог з директорами навчальних закладів, цікавився їх пропозиціями щодо вирішення проблемних питань, які виникають в тому чи іншому навчальному закладі.

Під час наради Дмитро Миколайович акцентував увагу на тому, що мотивованим має бути і учитель, і учень, а питання підвищення якості надання освіти повинне вирішуватися в тісній співпраці «учитель – учень – батьки».« повернутися до списку новин