Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 516

 

Сьогодні, 20 січня 2017 року, відбулось V засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Гайворонської районної ради, яку відкрив та вів голова районної ради Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ.

У роботі засідання прийняли участь голови місцевих рад району, працівники виконавчого апарату районної ради, а також запрошені Пісова Алла Спиридонівна - тимчасово виконуючий обов'язки головного лікаря комунального закладу "Гайворонська центральна районна лікарня", Кулебякін Олександр Михайлович - керуючий Гайворонським відділенням "Приватбанку", Ульяніна Валентина Василівна - головний державний інспектор управління Держпраці у Кіровоградській області та Осадчий Олександр Петрович - начальник Гайворонського районного сектору управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Кіровоградській  області.

 

На початку роботи Координаційної ради Дмитро Миколайович повідомив присутніх про те, що сьогодні, 20 січня, підривом нового терміналу завершилася 242-денна оборона Донецького аеропорту. Зруйновані стіни летовища накрили своїх останніх захисників.
"Люди встояли - не витримав бетон" - це найбільш влучний вислів про 242 дні героїчної оборони летовища. Я впевнений, що саме той момент історії, про який ми читатимемо в підручниках. На прикладах бійців, які захищали Донецький аеропорт, виховуватимуться майбутні покоління українських патріотів. ми не маємо права їх забути - ні тих, хто залишилися живими, ні тих, хто пішли в інший світ, бо герої не вмирають, допоки їх пам’ятають!" - зазначив очільник районної ради Д.М. Грабовий.
Усі присутні вшанували пам'ять загиблих захисників Донецького аеропорту хвилиною мовчання.

На порядок денний було запропоновано розглянути такі питання: 

  • Про подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у 2017 році.
  • Про функціонування Порталу Гайворонського району.
  • Про план роботи Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради на 2017 рік.
  • Різне.

Так, по першому питанню "Про подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у 2017 році" інформацію надав голова районної ради Дмитро Грабовий, який зазначив, що відповідно до ч.1 ст. 45 Закону України "Про запобігання корупції", ст.59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою застосування окремих положень Закону України "Про запобігання корупції" стосовно заходів фінансового контролю депутати місцевих рад, міський, селищні та сільські голови, державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування Гайворонського району до 1 квітня 2017 року зобов’язані подавати е-декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства за формою, що визначається Національним агентством України. Відтак, очільник районної ради звернув увагу присутніх на те, що не слід відкладати дану справу на останній день і вже найближчим часом розпочинати працювати над заповненням е-декларацій.

Із співдоповіддю виступила Марущак Світлана Ігорівна - головний спеціаліст відділу правового та інформаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради, яка звернулась із проханням до керівників місцевих громад донести дану інформацію і до депутатського корпусу місцевих рад. 

Крім того Світлана Ігорівна підготувала та роздала керівникам громад Методичні рекомендації про порядок розробки електронного ключа та заповнення декларацій.

Про функціонування офіційного Порталу Гайворонського району поінформував голова районної ради Д.М. Грабовий, який повідомив, що офіційний портал створено з метою прозорості, відкритості та публічного доступу до інформації про діяльність місцевих рад району, а тому необхідно відповідально підійти до даного питання та вчасно наповнювати Web-сторінки місцевих рад всією необхідною інформацією, яка передбачена в рубриках Порталу.

Також членами засідання Координаційної ради з питань місцевого с самоврядування було затверджено план роботи Координаційної ради на 2017 рік.

Після розгляду питань порядку денного Координаційної ради до голів місцевих рад звернулась Пісова А.С. - т.в.о. головного лікаря комунального закладу "Гайворонська центральна районна лікарня" з проханням при уточненні місцевих бюджетів винайти можливість та надати матеріальну допомогу ЦРЛ для покращення харчування хворих.

 

По питанню затвердження Програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації (події) техногенного та природного характеру на території місцевих рад Гайворонського району на 2017-2020 роки звернувся начальник Гайворонського районного сектору управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Кіровоградській  області О.П. Осадчий.

Під час свого виступу Олександр Петрович ознайомив присутніх з метою Програми та комплексом завдань, напрямки реалізації яких є складовими двох основних груп відповідних заходів, які передбачається вирішити та закликав усіх керівників місцевих рад прийняти дану Програму на найближчих сесіях рад.

 

 

 

Також з інформацією про нові можливості роботи відділення "Приватбанку" виступив керуючий Гайворонським відділенням О.М. Кулебякін, а про зміни в Кодексі законів про працю, які вступили в дію з 01 січня 2017 року проінформувала усіх присутніх В.В. Ульяніна - головний державний інспектор управління Держпраці у Кіровоградській області.

  


 

« повернутися до списку новин