Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 544

У вівторок, 26 квітня 2016 року, у районному Будинку культури було проведено заходи, присвячені тридцятим роковинам аварії на Чорнобильській АЕС.

 

 Зі сцени актового залу голова районної ради Дмитро Миколайович Грабовий та голова районної державної адміністрації Юрій Олександрович Клименко подякували тим, хто з великими труднощами долає завдані впливом радіації недуги, побажали усім присутнім ліквідаторам та їх сім'ям здоров'я і довгих років життя, та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у страшній катастрофі XX століття, а також померлих від її важких наслідків, після чого делегація поклала квіти до підніжжя пам’ятного знаку загиблим учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.

За активну громадянську позицію, мужність і відвагу, проявлені під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, та з нагоди відзначення 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи керівники району вручили Подяку Кіровоградської обласної державної адміністрації Гайворонській районній ветеранській громадській організації "Союз Чорнобиль України" та  Подяки районної державної адміністрації та районної ради ветеранам-учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.

Районний військовий комісар Володимир Бєлей зачитав списки наших земляків - учасників ліквідації аварії, яким присвоєно чергове військове звання. Під час заходу виступив керівник районної громадської організації чорнобильців Петро Козій.

  

  

______________________________________

 

 

 « повернутися до списку новин