Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 349

Сьогодні більшість із нас переконані,
що де б ми не були, які б часи не настали, слово "вчитель", поняття "школа" завжди будуть атрибутом мудрості, поваги й пошани до людей, які несуть знання, творять великі й прекрасні діла.


Педагогічна праця - це єднання професіоналізму та високих душевних якостей. Праця і творчість - два крила людського буття. Їхнє поєднання сповнює життя людини сенсом, піднімає особистість в очах інших, викликає почуття поваги. Учитель - це завжди творець. Інакше не може бути.

Традиційний Всеукраїнський конкурс "Учитель року" - це конкурс для вчителів, які прагнуть постійного творчого зростання, яким необхідне відчуття особистого успіху.

30-31 січня 2019 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» та закладів загальної середньої освіти міста Кропивницького відбувся
фінальний етап другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у п’яти номінаціях: «Вчитель інклюзивного класу», «Географія», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я», «Французька мова».
На цьому етапі учасники демонстрували уміння розробляти проекти та проводити конкурсний урок.

Сьогодні, 08 лютого, голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ зустрівся з лауреатами

обласного туру XXІV Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019»

Вікторією ФОРОСТЯНОЮ (учитель предмета «Основи здоров’я» кому-нального закладу «Гайворонський ліцей №1» Гайворонської районної ради Кіровоградської області), Сергієм МУРЖАКОМ (учитель предмета «Захист Вітчизни» комунального закладу «Хащу-ватський ліцей» Гайворонської районної ради Кіровоградської області) та Наталею РОГОВОЮ (учитель почат-кових класів Солгутівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гайворонського району Кіровоградської області).

Очільник районної влади привітав освітян з успішним виступом на престижному освітянському конкурсі, а також побажав і надалі гідно захищати честь Прибузького краю. 
«Лише спільними зусиллями, разом з вами, вчителями, ми зможемо досягти якісних змін на краще. Ми вже констатуємо постійне підвищення позицій району за результатами ЗНО, і це насамперед досягнення вчителів, спільно з якими ми вибудовуємо принцип рівної освіти для міських та сільських дітей», – зазначив Дмитро ГРАБОВИЙ, а також вручив лауреатам конкурусу Подяки Гайворонської районної ради, матеріальну винагороду і квіти.

Слід зазначити, що під час зустрічі Дмитро Миколайович також відмітив плідну роботу методичного кабінету та тісну співпрацю методистів з освітянами. 


 

« повернутися до списку новин