Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 316

Майже три чверті століття пройшли з того часу, коли останній населений пункт України було звільнено від гітлерівських окупантів.


Гайворонщина, як і вся наша країна, шанує наших мужніх воїнів, які визволили українську землю від "коричневої чуми".


У районному краєзнавчому музеї і Народному музеї історії 5-ї гвардійської танкової армії, який функціонує на базі комунального закладу "Хащуватський ліцей", зібрано багато матеріалів про героїчні подвиги та бойовий шлях визволителів Вітчизни від нацистських загарбників.

 

 

Наприкінці жовтня в районі було проведено ряд заходів з нагоди визволення України від окупантів. У навчальних закладах було проведено тематичні лінійки, в музеях розгорнуто експозиції, присвячені пам'ятній даті.

На жаль, невблаганний час бере своє і з кожним роком зменшується кількість учасників Другої світової війни.

До тих ветеранів, які мешкають в нашому Прибузькому краї навідались представники ради ветеранів і молодь та вручили квіти, подарунки.

 

 

 


 

 

Віддаючи шану учасникам Другої світової війни, що загинули в боротьбі з  окупантами, 28 жовтня до могил героїв-визволителів, партизанів і підпільників у сквері Перемоги в місті Гайвороні, а також до пам'ятників і меморіалів у населених пунктах району було покладено квіти.

 

 

 



« повернутися до списку новин