Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 423

Оскільки надання послуг населенню по забезпеченню скрапленим газом було припинено ще у серпні минулого року, на сьогодні воно є однією з найбільших проблем області.

Ситуація загострюється ще й через значну небезпеку при заправці балонів у комерційних структурах зі стаціонарних та пересувних паливозаправників, які не мають офіційних дозволів для реалізації населенню скрапленого газу.

Саме про це йшлося на нараді в Кіровоградській ОДА під керівництвом заступника голови обл-держадміністрації Андрія Коломійцева. Нарада проводилася з метою врегулювати ситуацію, що склалася. Як повідомивА.Коломійцев, департамент інфраструктури та промисловості ОДА провів відповідну роботу та винайшов можливість забезпечити населення області скрапленим газом.

Директор цього департаменту Олександр Корнюша зокрема зазначив: «Питання вкрай актуальне. На сьогодні 140 тисяч споживачів цієї послуги не можуть її отримувати. І сталося це з об’єктивних причин. Підприємство «Кіровоградгаз» припинило такий вид діяльності у зв’язку з тим, що ця послуга була для підприємства обтяжливою і збитковою».

Проте найближчим часом скраплений газ повернеться в оселі мешканців області. Тому що до цієї справи береться підприємство «Пропан»дочірнє підприємство ПАТ «Житомиргаз», яке вже добре зарекомендувало себе на цьому ринку послуг. Як повідомив його керівник Роман Фещенко, підприємство забезпечує скрапленим газом не лише Житомирську, але й Полтавську, Київську, Вінницьку, Хмельницьку та Рівненську області.

«У нас є виробничі потужності, що не повністю задіяні, і ми здатні у необхідному обсязі забезпечувати Кіровоградську область скрапленим газом. Ми будемо тісно співпрацювати з «Кіровоградгазом» задля укладення договору про надання послуг аварійно¬диспетчерського обслуговування та задля надання в оренду їхніх приміщень і виробничого обладнання, яке у них не задіяне та не експлуатується. Необхідно отримати контакти органів місцевого самоврядування, щоб оперативно зібрати абонентську базу та розпочати співпрацю з прийому заявок», – сказав він.

При цьому, за попередніми підрахунками спеціалістів, вартість одного балона скрапленого газу складатиме від 260 до 290 гривень. Базове підприємство, що забезпечуватиме населення скрапленим газом, планується розмістити у Добровеличківці, адже тут вже є необхідні для цього умови. Звідси газ постачатимуть до Новоукраїнського, Вільшанського та Голованівського районів.

Щодо Гайворонського району, то сюди скраплений газ планується постачати з міста Бершадь Вінницької області. Наразі очікується, що за місяць мешканці шести районів області – Вільшанського, Гайворон¬ського, Голованівського, Добровеличківського, Новоархангельського та Ульяновського – будуть забезпечені цим соціально важливим продуктом.

Роман ЛЮБАРСЬКИЙ
"Народне слово" (м.Кіровоград)

___________________________________

 

« повернутися до списку новин