Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 608

Сьогодні, 19 квітня 2016 року, в місті Гайвороні на стадіоні "Прибужець" відбувся районний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України “Козацький гарт 2016″, в якому прийняло участь 19 шкіл району.


Зі словами привітання до учасників районного Фестивалю “Козацький гарт 2016″ звернувся голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, який побажав всім юним учасникам гідно представити свій козацький гарт, вміння та витримку на змаганнях.

У заході прийняли участь близько 250 дітей, яких після офіційного відкриття змагань, чекали не легкі випробування — попереду у них були змагання з човникового бігу, стрибків з місця у довжину, перетягування канату та стрибки через скакалку. 

Діти змагалися завзято, сонячна погода радувала і змагання були організовані ефективно. Команди боролись запекло, тож визначити найкращих в кожному випробуванні було складно. 

Однак у фінальній частині районного етапу фестивалю «Козацький гарт 2016» перемогу здобула збірна команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Солгутове. 

Друге ж місце розділили між собою команди загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів с. Могильне та смт.Салькове.

Вітаємо переможців! Учасники фестивалю та глядачі отримали позитивні емоції, незабутні враження, заряд енергії та чудовий настрій.

Музичні вітання одноліткам подарували представники хореографічно-танцювального колективу "Драйв" Гайворонського Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Іванна СЕРЕДЮК).

 

______________________________________

 

 « повернутися до списку новин